Selected image for XIAOMI Паметен штекер Xiaomi 2 EU
Ново

XIAOMI Паметен штекер Xiaomi 2 EU

AНАНАС ШОП
1.000 ДЕНЗаштеда 220 ДЕН
780ДЕН
Понудата важи од 15/04/2024 до 30/04/2024

Боја:Бела

Опис на производот

Xiaomi Smart Plug 2 EU

Спецификации

Бренд
Xiaomi

Тежина и димензии

Тежина
1 kg

Карактеристики

Боја на производот
Бела

Ананас ID

Шифра на производот
E9RLYUQQET

EAN /   код

EAN /   код
ANG4ITWZHE
1.000 ДЕНЗаштеда 220 ДЕН
780ДЕН
Понудата важи од 15/04/2024 до 30/04/2024

Опис на производот

Xiaomi Smart Plug 2 EU

Спецификации

Бренд
Xiaomi

Тежина и димензии

Тежина
1 kg

Карактеристики

Боја на производот
Бела

Ананас ID

Шифра на производот
E9RLYUQQET

EAN /   код

EAN /   код
ANG4ITWZHE
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.