Selected image for XIAOMI Сет безбедносни камери Mi Cam1080p
Ново

XIAOMI Сет безбедносни камери Mi Cam1080p

AНАНАС ШОП
6.800 ДЕНЗаштеда 1.190 ДЕН
5.610ДЕН
Понудата важи од 12/04/2024 до 15/04/2024

Боја:Бела

Опис на производот

Агол на објективот 130°
Резолуција 1920×1080
Инфрацрвени светла 940 nm инфрацрвена светлина × 8
Работна температура - 20°C до 50°C
Капацитет на батеријата 5700 mAh
Гаранција 1 година

Спецификации

Бренд
Xiaomi

Карактеристики

Боја на производот
Бела
Резолуции на екранот
1920×1080

Батерии

Траење на батеријата
5700 mAh

Ананас ID

Шифра на производот
DERLYS54LU

EAN /   код

EAN /   код
ANPMHTWM2H
6.800 ДЕНЗаштеда 1.190 ДЕН
5.610ДЕН
Понудата важи од 12/04/2024 до 15/04/2024

Опис на производот

Агол на објективот 130°
Резолуција 1920×1080
Инфрацрвени светла 940 nm инфрацрвена светлина × 8
Работна температура - 20°C до 50°C
Капацитет на батеријата 5700 mAh
Гаранција 1 година

Спецификации

Бренд
Xiaomi

Карактеристики

Боја на производот
Бела
Резолуции на екранот
1920×1080

Батерии

Траење на батеријата
5700 mAh

Ананас ID

Шифра на производот
DERLYS54LU

EAN /   код

EAN /   код
ANPMHTWM2H
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.