Slike XIAOMI Smart Ring 3 црн
Slike XIAOMI Smart Ring 3 црн
Slike XIAOMI Smart Ring 3 црн
Slike XIAOMI Smart Ring 3 црн
Slike XIAOMI Smart Ring 3 црн
Slike XIAOMI Smart Ring 3 црн
Slike XIAOMI Smart Ring 3 црн
Slike XIAOMI Smart Ring 3 црн
Slike XIAOMI Smart Ring 3 црн
Slike XIAOMI Smart Ring 3 црн
Slike XIAOMI Smart Ring 3 црн
Slike XIAOMI Smart Ring 3 црн

XIAOMI Smart Ring 3 црн

АНАНАС ШОП
5.990ДЕН

Боја:Црна

Информации за испорака

Опис на производот

Опремен со сензор за човечко тело и технологија за препознавање човечки облик со вештачка интелигенција, Xiaomi Smart Doorbell 3 следи невообичаени движења надвор од вашата врата и испраќа известувања до вашиот телефон кога ќе ги открие.

Ниската потрошувачка на енергија и технологијата за брзо будење заштедуваат повеќе енергија во режимот на подготвеност. Поддржува далечинско будење на вратата и далечинско гледање на влезот преку паметен телефон во секое време, каде било.

Кога некој ќе заѕвони на вратата, можете да го видите на вратата и да комуницирате со него преку вашиот паметен телефон. Поддржува менувач на глас за да ја заштити вашата приватност.
Поголема видливост со ултра широк приказ во дијагонала од 180°. Xiaomi Smart Doorbell 3 со леќи со ултра широк агол од новата генерација кои го зголемуваат вертикалниот агол до 107°, за да се обезбеди јасно, панорамско следење на целата област пред вратата

*Гаранција 1 година.

Спецификации

Бренд
Xiaomi

Технички детали

Тип на производ
Безбедносни алармни системи
Боја на производот
Црна
Земја на потекло
Кина

Тежина

Тежина
1000 g

Ананас ID

Шифра на производот
1O0Q3QQ87V

EAN /   код

EAN /   код
6934177755828
5.990ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

Опремен со сензор за човечко тело и технологија за препознавање човечки облик со вештачка интелигенција, Xiaomi Smart Doorbell 3 следи невообичаени движења надвор од вашата врата и испраќа известувања до вашиот телефон кога ќе ги открие.

Ниската потрошувачка на енергија и технологијата за брзо будење заштедуваат повеќе енергија во режимот на подготвеност. Поддржува далечинско будење на вратата и далечинско гледање на влезот преку паметен телефон во секое време, каде било.

Кога некој ќе заѕвони на вратата, можете да го видите на вратата и да комуницирате со него преку вашиот паметен телефон. Поддржува менувач на глас за да ја заштити вашата приватност.
Поголема видливост со ултра широк приказ во дијагонала од 180°. Xiaomi Smart Doorbell 3 со леќи со ултра широк агол од новата генерација кои го зголемуваат вертикалниот агол до 107°, за да се обезбеди јасно, панорамско следење на целата област пред вратата

*Гаранција 1 година.

Спецификации

Бренд
Xiaomi

Технички детали

Тип на производ
Безбедносни алармни системи
Боја на производот
Црна
Земја на потекло
Кина

Тежина

Тежина
1000 g

Ананас ID

Шифра на производот
1O0Q3QQ87V

EAN /   код

EAN /   код
6934177755828
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.