Slike XIAOMI ТВ стик 4K-EU црно
Slike XIAOMI ТВ стик 4K-EU црно
Slike XIAOMI ТВ стик 4K-EU црно
Slike XIAOMI ТВ стик 4K-EU црно
Slike XIAOMI ТВ стик 4K-EU црно
Slike XIAOMI ТВ стик 4K-EU црно
Slike XIAOMI ТВ стик 4K-EU црно
Slike XIAOMI ТВ стик 4K-EU црно
Slike XIAOMI ТВ стик 4K-EU црно
Slike XIAOMI ТВ стик 4K-EU црно
Slike XIAOMI ТВ стик 4K-EU црно
Slike XIAOMI ТВ стик 4K-EU црно
Slike XIAOMI ТВ стик 4K-EU црно
Slike XIAOMI ТВ стик 4K-EU црно
Slike XIAOMI ТВ стик 4K-EU црно
Slike XIAOMI ТВ стик 4K-EU црно

XIAOMI ТВ стик 4K-EU црно

Нексио
3.680ДЕН

Боја:Црна

Информации за испорака

Опис на производот

Основни карактеристики:

• Тип: Smart TV Stick
• Модел на процесор: Cortex-A35
• Број на логички јадра (нишки): 4
• Меморија (RAM): 2 GB
• Графика: Mali-G31 MP2

Поддржани медиуми:

• Формат на декодер: DOLBY, AV1, BMP, DTS, GIF, H.264, H.265, HD MPEG1/2/4, JPG, PNG, VP9-10
• Формат на видео: AVI, DAT, ISO, MKV, MOV, MP4, MPEG, MPG, RM

Поврзување:

• Wi-Fi: Да
• HDMI: 1
• USB: 1x Micro USB

Физички карактеристики:

• Димензии: 106,8 mm x 29,4 mm x 15,4 mm
• Тежина: 42,8 g
• Боја: Црна

Спецификации

Бренд
Xiaomi

Карактеристики

Тип на производ
TV stick
Боја на производот
Црна

Ананас ID

Шифра на производот
JF6C7RTXKL

EAN /   код

EAN /   код
6971408155620
3.680ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

Основни карактеристики:

• Тип: Smart TV Stick
• Модел на процесор: Cortex-A35
• Број на логички јадра (нишки): 4
• Меморија (RAM): 2 GB
• Графика: Mali-G31 MP2

Поддржани медиуми:

• Формат на декодер: DOLBY, AV1, BMP, DTS, GIF, H.264, H.265, HD MPEG1/2/4, JPG, PNG, VP9-10
• Формат на видео: AVI, DAT, ISO, MKV, MOV, MP4, MPEG, MPG, RM

Поврзување:

• Wi-Fi: Да
• HDMI: 1
• USB: 1x Micro USB

Физички карактеристики:

• Димензии: 106,8 mm x 29,4 mm x 15,4 mm
• Тежина: 42,8 g
• Боја: Црна

Спецификации

Бренд
Xiaomi

Карактеристики

Тип на производ
TV stick
Боја на производот
Црна

Ананас ID

Шифра на производот
JF6C7RTXKL

EAN /   код

EAN /   код
6971408155620

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.