Selected image for XIAOMI Вентилатор Mi Smart Standing 2 EU, бел
Ново

XIAOMI Вентилатор Mi Smart Standing 2 EU, бел

AНАНАС ШОП
4.800 ДЕНЗаштеда 860 ДЕН
3.940ДЕН
Понудата важи од 15/04/2024 до 30/04/2024

Боја:Бела

Опис на производот

Xiaomi Mi Smart Standing Fan 2 EU BHR4828GL
Конвертибилен вентилатор (Стоење на под или на маса)
бела боја
140 степени ротација
100 сетирања за брзина
15W Brushless мотор
WiFi конекција
Dual blade дизајн на перката
Бучност 58dB

Спецификации

Бренд
Xiaomi

Тежина и димензии

Тежина
5 kg

Карактеристики

Боја на производот
Бела
Чувствителност
58 dB

Ананас ID

Шифра на производот
VJRLYTD6ZV

EAN /   код

EAN /   код
ANRNHTW99D
4.800 ДЕНЗаштеда 860 ДЕН
3.940ДЕН
Понудата важи од 15/04/2024 до 30/04/2024

Опис на производот

Xiaomi Mi Smart Standing Fan 2 EU BHR4828GL
Конвертибилен вентилатор (Стоење на под или на маса)
бела боја
140 степени ротација
100 сетирања за брзина
15W Brushless мотор
WiFi конекција
Dual blade дизајн на перката
Бучност 58dB

Спецификации

Бренд
Xiaomi

Тежина и димензии

Тежина
5 kg

Карактеристики

Боја на производот
Бела
Чувствителност
58 dB

Ананас ID

Шифра на производот
VJRLYTD6ZV

EAN /   код

EAN /   код
ANRNHTW99D
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.