Slike XIGMATEK КУЌИШТЕ mATX NYX-3F w/2xTG
Slike XIGMATEK КУЌИШТЕ mATX NYX-3F w/2xTG
Slike XIGMATEK КУЌИШТЕ mATX NYX-3F w/2xTG
Slike XIGMATEK КУЌИШТЕ mATX NYX-3F w/2xTG
Slike XIGMATEK КУЌИШТЕ mATX NYX-3F w/2xTG
Slike XIGMATEK КУЌИШТЕ mATX NYX-3F w/2xTG
Slike XIGMATEK КУЌИШТЕ mATX NYX-3F w/2xTG
Slike XIGMATEK КУЌИШТЕ mATX NYX-3F w/2xTG
Slike XIGMATEK КУЌИШТЕ mATX NYX-3F w/2xTG
Slike XIGMATEK КУЌИШТЕ mATX NYX-3F w/2xTG
Slike XIGMATEK КУЌИШТЕ mATX NYX-3F w/2xTG
Slike XIGMATEK КУЌИШТЕ mATX NYX-3F w/2xTG
Slike XIGMATEK КУЌИШТЕ mATX NYX-3F w/2xTG
Slike XIGMATEK КУЌИШТЕ mATX NYX-3F w/2xTG
Slike XIGMATEK КУЌИШТЕ mATX NYX-3F w/2xTG
Slike XIGMATEK КУЌИШТЕ mATX NYX-3F w/2xTG
Slike XIGMATEK КУЌИШТЕ mATX NYX-3F w/2xTG
Slike XIGMATEK КУЌИШТЕ mATX NYX-3F w/2xTG
Slike XIGMATEK КУЌИШТЕ mATX NYX-3F w/2xTG
Slike XIGMATEK КУЌИШТЕ mATX NYX-3F w/2xTG

XIGMATEK КУЌИШТЕ mATX NYX-3F w/2xTG

Нексио
2.270ДЕН

Боја:Црна

Информации за испорака

Опис на производот

КУЌИШТЕ mATX NYX-3F w/2xTG, Silk Print FP, 3x120mm XDS120 ARGB Fan w LED
Switch Includes: 3x120mm XDS120 ARGB Fan w LED Switch
USB3.0x1 & 2.0x2
Left & Front Tempered Glass
Front Tempered Glass Silk Print

Спецификации

Бренд
XIGMATEK

Карактеристики

Боја на производот
Црна

Димензии на производот

Длабочина
465 mm
Висина
380 mm
Ширина
250 mm

Ананас ID

Шифра на производот
1GHBJ6AGZ5

EAN /   код

EAN /   код
4713436745822
2.270ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

КУЌИШТЕ mATX NYX-3F w/2xTG, Silk Print FP, 3x120mm XDS120 ARGB Fan w LED
Switch Includes: 3x120mm XDS120 ARGB Fan w LED Switch
USB3.0x1 & 2.0x2
Left & Front Tempered Glass
Front Tempered Glass Silk Print

Спецификации

Бренд
XIGMATEK

Карактеристики

Боја на производот
Црна

Димензии на производот

Длабочина
465 mm
Висина
380 mm
Ширина
250 mm

Ананас ID

Шифра на производот
1GHBJ6AGZ5

EAN /   код

EAN /   код
4713436745822
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.