Slike YORK Гумена метла со телескопска рачка бактерија стоп
Slike YORK Гумена метла со телескопска рачка бактерија стоп

YORK Гумена метла со телескопска рачка бактерија стоп

АНАНАС ШОП
Ananas direct badge iconбрзо
610 ДЕНЗаштеда 120 ДЕН
490ДЕН
Понудата важи од 01/03/2024 до 30/03/2024

Информации за испорака

Опис на производот

Иновативна гумена метла со телескопска рачка, совршена за чистење влакна, крзно, прашина и друга нечистотија од сите подни површини.
Четката е опремена со антибактериски влакна со сребрени микрочестички.
Тие го спречуваат размножување на бактериите и гарантираат безбедно користење на метлата.
Метлата од серијата JORK BAKTERIJA STOP е повеќенаменска .
Гумените влакна можат да соберат прашина, влакна и крзно, додека извлекувачот собира вода и излева од подот.
Метлата може да ги исчисти сите видови површини - плочки, панели, дрвени подови, теракота, па дури и тепих и килими.
Меките влакна не ја гребат површината.
Телескопската рачка овозможува прилагодување на должината на висината на средството за чистење.
Рачката е покриена со наносребрена обвивка и затоа е отпорна на микроорганизми кои не можат да се пренесат во рацете на лицето што чисти.

Спецификации

Бренд
YORK

Ананас ID

Шифра на производот
C70QHFPDXN

EAN /   код

EAN /   код
5903355040699
610 ДЕНЗаштеда 120 ДЕН
490ДЕН
Понудата важи од 01/03/2024 до 30/03/2024

Информации за испорака

Опис на производот

Иновативна гумена метла со телескопска рачка, совршена за чистење влакна, крзно, прашина и друга нечистотија од сите подни површини.
Четката е опремена со антибактериски влакна со сребрени микрочестички.
Тие го спречуваат размножување на бактериите и гарантираат безбедно користење на метлата.
Метлата од серијата JORK BAKTERIJA STOP е повеќенаменска .
Гумените влакна можат да соберат прашина, влакна и крзно, додека извлекувачот собира вода и излева од подот.
Метлата може да ги исчисти сите видови површини - плочки, панели, дрвени подови, теракота, па дури и тепих и килими.
Меките влакна не ја гребат површината.
Телескопската рачка овозможува прилагодување на должината на висината на средството за чистење.
Рачката е покриена со наносребрена обвивка и затоа е отпорна на микроорганизми кои не можат да се пренесат во рацете на лицето што чисти.

Спецификации

Бренд
YORK

Ананас ID

Шифра на производот
C70QHFPDXN

EAN /   код

EAN /   код
5903355040699
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.