Selected image for Закачалка 1/5 ек273-19

Закачалка 1/5 ек273-19

89ДЕН

Боја:Розева

Опис на производот

Закачалка 1/5 ек273-19

Спецификации

Бренд
ДРУГ БРЕНД

Тежина и димензии

Тежина
1.12 kg

Карактеристики

Боја на производот
Розева

Ананас ID

Шифра на производот
5RT38JEJ4U

EAN /   код

EAN /   код
ANZQGOZ92V
89ДЕН

Опис на производот

Закачалка 1/5 ек273-19

Спецификации

Бренд
ДРУГ БРЕНД

Тежина и димензии

Тежина
1.12 kg

Карактеристики

Боја на производот
Розева

Ананас ID

Шифра на производот
5RT38JEJ4U

EAN /   код

EAN /   код
ANZQGOZ92V
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.