Selected image for Закачалка ек167-82

Закачалка ек167-82

2.310ДЕН

Боја:Крем

Опис на производот

Закачалка ек167-82

Спецификации

Бренд
ДРУГ БРЕНД

Тежина и димензии

Тежина
1.12 kg

Карактеристики

Боја на производот
Крем

Ананас ID

Шифра на производот
2JG380C1OC

EAN /   код

EAN /   код
ANOMIOZY5E
2.310ДЕН

Опис на производот

Закачалка ек167-82

Спецификации

Бренд
ДРУГ БРЕНД

Тежина и димензии

Тежина
1.12 kg

Карактеристики

Боја на производот
Крем

Ананас ID

Шифра на производот
2JG380C1OC

EAN /   код

EAN /   код
ANOMIOZY5E
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.