Selected image for Заштитник За Прозори

Заштитник За Прозори

Loco Croco
190ДЕН

Боја:Сива

Опис на производот

Заштитник за прозори
• Родителите мора да ја обезбедат безбедноста и сигурноста на бебето во нивниот дом.Заштитникот е со сертифициран квалитет за производи за безбедност.Овие производи можат лесно да се користат во секој дом и воедно да се заштитат децата од несреќи во домаќинствата.
• Димензии на производот: 9x9x6cm.
• Димензии на пакувањето: 13x19cm.

Спецификации

Бренд
ДРУГ БРЕНД

Тежина и димензии

Тежина
0.07 kg

Карактеристики

Боја на производот
Сива
Пол
Унисекс
Други карактеристики
Дименизии: 9x9x6cm.

Ананас ID

Шифра на производот
UL7ORTP9XU

EAN /   код

EAN /   код
ANUQXVCRB5
190ДЕН

Опис на производот

Заштитник за прозори
• Родителите мора да ја обезбедат безбедноста и сигурноста на бебето во нивниот дом.Заштитникот е со сертифициран квалитет за производи за безбедност.Овие производи можат лесно да се користат во секој дом и воедно да се заштитат децата од несреќи во домаќинствата.
• Димензии на производот: 9x9x6cm.
• Димензии на пакувањето: 13x19cm.

Спецификации

Бренд
ДРУГ БРЕНД

Тежина и димензии

Тежина
0.07 kg

Карактеристики

Боја на производот
Сива
Пол
Унисекс
Други карактеристики
Дименизии: 9x9x6cm.

Ананас ID

Шифра на производот
UL7ORTP9XU

EAN /   код

EAN /   код
ANUQXVCRB5
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.