0 thumbnail image for Женски патики Converse Chuck Tazlor All Star Eva Lift кожа, црна
1 thumbnail image for Женски патики Converse Chuck Tazlor All Star Eva Lift кожа, црна
2 thumbnail image for Женски патики Converse Chuck Tazlor All Star Eva Lift кожа, црна
3 thumbnail image for Женски патики Converse Chuck Tazlor All Star Eva Lift кожа, црна
4 thumbnail image for Женски патики Converse Chuck Tazlor All Star Eva Lift кожа, црна
5 thumbnail image for Женски патики Converse Chuck Tazlor All Star Eva Lift кожа, црна
Selected image for Женски патики Converse Chuck Tazlor All Star Eva Lift кожа, црна
Selected image for Женски патики Converse Chuck Tazlor All Star Eva Lift кожа, црна
Selected image for Женски патики Converse Chuck Tazlor All Star Eva Lift кожа, црна
Selected image for Женски патики Converse Chuck Tazlor All Star Eva Lift кожа, црна
Selected image for Женски патики Converse Chuck Tazlor All Star Eva Lift кожа, црна
Selected image for Женски патики Converse Chuck Tazlor All Star Eva Lift кожа, црна

Женски патики Converse Chuck Tazlor All Star Eva Lift кожа, црна

D Sport
4.599 ДЕНЗаштеда 920 ДЕН
3.679ДЕН
Понудата важи од 17/05/2024 до 31/05/2024

Боја:Црна

Големина

Опис на производот

Женски патики Converse Chuck Tazlor All Star Eva Lift кожа, црна

Спецификации

Бренд
CONVERSE

Тежина и димензии

Тежина
0.5 kg

Карактеристики

Боја на производот
Црна
Пол
Женски
Големина
37.5

Ананас ID

Шифра на производот
HFO2U0D6ZU

EAN /   код

EAN /   код
194433828802
4.599 ДЕНЗаштеда 920 ДЕН
3.679ДЕН
Понудата важи од 17/05/2024 до 31/05/2024

Опис на производот

Женски патики Converse Chuck Tazlor All Star Eva Lift кожа, црна

Спецификации

Бренд
CONVERSE

Тежина и димензии

Тежина
0.5 kg

Карактеристики

Боја на производот
Црна
Пол
Женски
Големина
37.5

Ананас ID

Шифра на производот
HFO2U0D6ZU

EAN /   код

EAN /   код
194433828802
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.