0 thumbnail image for Женски патики за трчање Hummel Tyro, црни
1 thumbnail image for Женски патики за трчање Hummel Tyro, црни
2 thumbnail image for Женски патики за трчање Hummel Tyro, црни
3 thumbnail image for Женски патики за трчање Hummel Tyro, црни
4 thumbnail image for Женски патики за трчање Hummel Tyro, црни
Selected image for Женски патики за трчање Hummel Tyro, црни
Selected image for Женски патики за трчање Hummel Tyro, црни
Selected image for Женски патики за трчање Hummel Tyro, црни
Selected image for Женски патики за трчање Hummel Tyro, црни
Selected image for Женски патики за трчање Hummel Tyro, црни

Женски патики за трчање Hummel Tyro, црни

D Sport
2.999 ДЕНЗаштеда 450 ДЕН
2.549ДЕН
Понудата важи од 17/05/2024 до 31/05/2024

Боја:Црна

Големина

Опис на производот

Женски патики за трчање Hummel Tyro, црни

Спецификации

Бренд
HUMMEL

Тежина и димензии

Тежина
1 kg

Карактеристики

Боја на производот
Црна
Пол
Женски
Големина
39

Ананас ID

Шифра на производот
86W2UOGS0U

EAN /   код

EAN /   код
8682902743852
2.999 ДЕНЗаштеда 450 ДЕН
2.549ДЕН
Понудата важи од 17/05/2024 до 31/05/2024

Опис на производот

Женски патики за трчање Hummel Tyro, црни

Спецификации

Бренд
HUMMEL

Тежина и димензии

Тежина
1 kg

Карактеристики

Боја на производот
Црна
Пол
Женски
Големина
39

Ананас ID

Шифра на производот
86W2UOGS0U

EAN /   код

EAN /   код
8682902743852
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.