Selected image for Женски сандали Ipanema 27135, Meu Sol Ad, црни

Женски сандали Ipanema 27135, Meu Sol Ad, црни

1.399ДЕН

Боја:

Големина

Опис на производот

Женски сандали Ipanema 27135, Meu Sol Ad, црни

Спецификации

Бренд
Ipanema

Тежина и димензии

Тежина
0.25 kg

Карактеристики

Боја на производот
Црна
Пол
Женски
Големина
40

Ананас ID

Шифра на производот
C61G2N9TU5

EAN /   код

EAN /   код
7909937437855
1.399ДЕН

Опис на производот

Женски сандали Ipanema 27135, Meu Sol Ad, црни

Спецификации

Бренд
Ipanema

Тежина и димензии

Тежина
0.25 kg

Карактеристики

Боја на производот
Црна
Пол
Женски
Големина
40

Ананас ID

Шифра на производот
C61G2N9TU5

EAN /   код

EAN /   код
7909937437855
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.