Slike Жичен USB микрофон NZXT црна (AP-WUMIC-B1) црна
Slike Жичен USB микрофон NZXT црна (AP-WUMIC-B1) црна
Slike Жичен USB микрофон NZXT црна (AP-WUMIC-B1) црна
Slike Жичен USB микрофон NZXT црна (AP-WUMIC-B1) црна
Slike Жичен USB микрофон NZXT црна (AP-WUMIC-B1) црна
Slike Жичен USB микрофон NZXT црна (AP-WUMIC-B1) црна
Slike Жичен USB микрофон NZXT црна (AP-WUMIC-B1) црна
Slike Жичен USB микрофон NZXT црна (AP-WUMIC-B1) црна
Slike Жичен USB микрофон NZXT црна (AP-WUMIC-B1) црна
Slike Жичен USB микрофон NZXT црна (AP-WUMIC-B1) црна
Slike Жичен USB микрофон NZXT црна (AP-WUMIC-B1) црна
Slike Жичен USB микрофон NZXT црна (AP-WUMIC-B1) црна

Жичен USB микрофон NZXT црна (AP-WUMIC-B1) црна

АНАНАС ШОП
6.990ДЕН

Боја:Бела

Информации за испорака

Опис на производот

Карактеристики
• Фреквентен опсег: 20 Hz – 20 kHz
• Поврзување: жичен
• Врски: USB тип C

Спецификации

Бренд
NZXT

Карактеристики

Боја на производот
Бела
Технологија за поврзување
Žično povezivanje
УСБ влез
Да

Ананас ID

Шифра на производот
99B1OXHKYN

EAN /   код

EAN /   код
5060301696079
6.990ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

Карактеристики
• Фреквентен опсег: 20 Hz – 20 kHz
• Поврзување: жичен
• Врски: USB тип C

Спецификации

Бренд
NZXT

Карактеристики

Боја на производот
Бела
Технологија за поврзување
Žično povezivanje
УСБ влез
Да

Ананас ID

Шифра на производот
99B1OXHKYN

EAN /   код

EAN /   код
5060301696079
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.