Slike ZOBO Греалка тајфун на дизел 63кв на тркала зб-к215
Slike ZOBO Греалка тајфун на дизел 63кв на тркала зб-к215

ZOBO Греалка тајфун на дизел 63кв на тркала зб-к215

БАУКИТ ГРУП
32.990 ДЕНЗаштеда 3.299 ДЕН
29.691ДЕН
Понудата важи од 01/12/2023 до 15/12/2023

Боја:Црна

Информации за испорака

Опис на производот

Инстантно загревање
- Моќно греење со висок квалитет
Безбедност
- Сензор за пламен и исклучување при прегревање или проблем со вентилаторот
Долготрајност
- Цврста, издржлива челична конструкција
Спремни за употреба
- Лесно оддржување
Висок Квалитет - енергетски ефикасен
Лесна манипулација со помош на тркала и рачки
Моќност 63KW
Напон 240V/50Hz
Гориво Керозин / Дизел
Резервоар 50L
Потрошувачка на гориво 6.1L/h
Загревање на простор 500m?
Тип на палење Континуирана искра
Тежина 30.0kg
Термостат ДА

Спецификации

Бренд
ZOBO

Карактеристики

Боја на производот
Црна

Ананас ID

Шифра на производот
ZDJB7C86AR

EAN /   код

EAN /   код
6587984070587
32.990 ДЕНЗаштеда 3.299 ДЕН
29.691ДЕН
Понудата важи од 01/12/2023 до 15/12/2023

Информации за испорака

Опис на производот

Инстантно загревање
- Моќно греење со висок квалитет
Безбедност
- Сензор за пламен и исклучување при прегревање или проблем со вентилаторот
Долготрајност
- Цврста, издржлива челична конструкција
Спремни за употреба
- Лесно оддржување
Висок Квалитет - енергетски ефикасен
Лесна манипулација со помош на тркала и рачки
Моќност 63KW
Напон 240V/50Hz
Гориво Керозин / Дизел
Резервоар 50L
Потрошувачка на гориво 6.1L/h
Загревање на простор 500m?
Тип на палење Континуирана искра
Тежина 30.0kg
Термостат ДА

Спецификации

Бренд
ZOBO

Карактеристики

Боја на производот
Црна

Ананас ID

Шифра на производот
ZDJB7C86AR

EAN /   код

EAN /   код
6587984070587

Можеби ќе ви се допадне

Мислиме дека навистина би ти се допаднале следните производи

Можеби ќе ви се допадне

Мислиме дека навистина би ти се допаднале следните производи

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.