Slike ZOBO Греалка тајфун на гас 20кв со регулатор и црево зб-г20
Slike ZOBO Греалка тајфун на гас 20кв со регулатор и црево зб-г20

ZOBO Греалка тајфун на гас 20кв со регулатор и црево зб-г20

БАУКИТ ГРУП
9.990 ДЕНЗаштеда 999 ДЕН
8.991ДЕН
Понудата важи од 01/12/2023 до 15/12/2023

Боја:Црна

Информации за испорака

Опис на производот

Инстантно загревање
- Моќно греење со висок квалитет
Безбедност
- Сензор за пламен и исклучување при прегревање, заштита на мотор
Долготрајност
- Цврста, издржлива челична конструкција
Спремни за употреба
- Едноставно поврзување, со вклучено црево и регулатор
Висок Квалитет - енергетски ефикасен
Моќност 20KW
Напон 240V/50Hz
Заштита IPX 4
Потрошувачка на гас 1.42Kg/h
Издувна моќ 500m?/h
Тежина 8.0kg

Спецификации

Бренд
ZOBO

Карактеристики

Боја на производот
Црна

Ананас ID

Шифра на производот
DKJB72AONA

EAN /   код

EAN /   код
6587984070495
9.990 ДЕНЗаштеда 999 ДЕН
8.991ДЕН
Понудата важи од 01/12/2023 до 15/12/2023

Информации за испорака

Опис на производот

Инстантно загревање
- Моќно греење со висок квалитет
Безбедност
- Сензор за пламен и исклучување при прегревање, заштита на мотор
Долготрајност
- Цврста, издржлива челична конструкција
Спремни за употреба
- Едноставно поврзување, со вклучено црево и регулатор
Висок Квалитет - енергетски ефикасен
Моќност 20KW
Напон 240V/50Hz
Заштита IPX 4
Потрошувачка на гас 1.42Kg/h
Издувна моќ 500m?/h
Тежина 8.0kg

Спецификации

Бренд
ZOBO

Карактеристики

Боја на производот
Црна

Ананас ID

Шифра на производот
DKJB72AONA

EAN /   код

EAN /   код
6587984070495

Можеби ќе ви се допадне

Мислиме дека навистина би ти се допаднале следните производи

Можеби ќе ви се допадне

Мислиме дека навистина би ти се допаднале следните производи

Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.