Ananas и Daikin за совршенo чист воздух на попуст
Ananas и Daikin за совршенo чист воздух на попуст

Ananas и Daikin за совршенo чист воздух на попуст

 

Специјално за тебе - Daikin ваучер од 3.000 денари кој веднаш ја намалува сметката при купување на издвоена понуда на Daikin прочистувачи на воздух на Ananas, најголемиот шопинг мол, ā на нет. 

ВАУЧЕР: DAIKIN3000 

Регистирај се, одбери ги омилените производи и искористи ваучер!


*Бројот на ваучери е ограничен и важат до искористување на предвидените количини за оваа кампања. 
*Ваучерот може да се искористи само еднаш.
 

Клик! Бум! Трас! Ananas & Daikin!

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.