Дувни ги свеќичките и посакај ваучер!
Дувни ги свеќичките и посакај ваучер!

Ги одбројуваме последните 10 дена до денот што го чекaме цела година со 10 нови изненадувања. Од 4 до 13 јуни, посетувај нè секој ден и дувни ги свеќичките за да ги откриеш ваучерите кои ти ги подготвивме за фантастични роденденски нарачки.
 
10 свеќи, 10 ваучери - 1 роденден!
 
Побрзај, бидејќи бројот на ваучери е ограничен и оваа можност ќе помине побрзо дури и од нашата прва година со тебе.
 
Клик! Бум! Трас! Среќен прв роденден Аnanas!

Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.