Плати на рати, ā без камати!
Плати на рати, ā без камати!

Плати на рати, ā без камати!

 

Рати без камати! НОВА поволност за сите корисници на Diners Club картичката. Купи сè што сакаш на Ananas.mk и плаќај со Diners Club картичката на 6 месечни рати, со 0% камата!

Неколку причини зошто да одбереш Diners Club картичка: 

» Максимален износ за лимит на картичка до 3 плати

» Купување до 24 рати и рати без камата во повеќе од 5.000 продажни места во Македонија

» Без трошоци за членарина во првата година и без трошоци за членарина по првата година, при годишен промет од над 120.000 мкд 

  Доколку не поседуваш Diners Club картичка, тогаш аплицирај тука и почни да плаќаш на рати, ā без камати! 

*Промотивната понуда важи до 30.06.2024!

*Во прилог е издвоена понуда на производи, ā плаќањето на рати со Diners Club Македонија важи за сите производи.

Клик! Бум! Diners! Купувај на рати, ā без камати на Ананас!

Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.