Плати на рати, ā без камати!
Плати на рати, ā без камати!

Плати на рати, ā без камати!

 

НОВО! Сега можеш на Ананас да купиш сѐ што ќе посакаш, од мали кујнски апарати, алати и мебел за дома, до гејминг и ИТ опрема, бела техника и телефони со картичките на Diners Club Македонија на 6 рати со 0% камата.

Доколку не поседуваш Diners Club картичка, тогаш аплицирај тука и почни да уживаш во живот на рати, без камати.

*Понудата важи до 20.10.2023!
*Во прилог е издвоена понуда на производи, ā плаќањето на рати со Diners Club Македонија важи за сите производи.

Клик! Бум! Diners! Купувај на рати на Ананас!

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.