Зимски поволности и попусти за A+ членови!
Зимски поволности и попусти за A+ членови!

Зимски поволности и попусти за A+ членови!

Ти се оди на зимување, ā на попуст? Сакаш СПА третман, ā не знаеш каков? Во потрага си по постновогодишно релаксирање, ā не знаеш каде? Уживај, имаме соодветно решение за твоите зимски дилеми!

Прво, зачлени се во  A+ клубот во 4 едноставни чекори (повеќе инфо тука) и второ, искористи бесплатна достава на пратки над 350 денари и специјални Grouper поволности, ексклузивно достапни само за членовите на  A+ клубот (повеќе инфо тука).

Покрај бројните поволности како A+ член, оваа зима на Ananas.mk можеш да уживаш во бројни Grouper поволности како што се супер-привлечните понуди за зимски патувања, убавина и релакс и други Grouper искуства кои доаѓаат со најдобри цени и попуст.

Но тоа не е сѐ! Поднови се со нова зимска облека и обувки, опрема за скијање/бордање, куфери и торби за патување, зимска козметика за него и неа како и фитнес опрема за здрави и среќни зимски денови со еден Клик! Бум! Трас! и уживај во зимските денови со пари во џеб.

Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.