Клик! Бум! Mastercard
Клик! Бум! Mastercard

Купувај со зачувана Mastercard картичка и добиј ваучер од 500 и 1.000 денари!

 

Сѐ што треба да направиш е:


🖱️КЛИК! Регистрирај се;
💥БУМ! Направи нарачка во минимална вредност од 2.000 денари и
📦ТРАС! Добиј ваучер со 500 денари попуст со внесување на кодот Mastercard500 во полето за ваучери при плаќање на нарачката.

 

Важи за:

  • Регистрирани корисници на ananas.mk;
  • За плаќање со картичките на Mastercard и 
  • За корисници кои ја зачувале Mastercard картичката
     

*Акцијата трае до искористување на ваучерите!


ВИДЕО /// Како да искористиш ваучер?

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.