Slike Бохемиа Сет чаши Паво 60 мл за ракија 6/1 CB0034
Slike Бохемиа Сет чаши Паво 60 мл за ракија 6/1 CB0034
Slike Бохемиа Сет чаши Паво 60 мл за ракија 6/1 CB0034
Slike Бохемиа Сет чаши Паво 60 мл за ракија 6/1 CB0034
Slike Бохемиа Сет чаши Паво 60 мл за ракија 6/1 CB0034
Slike Бохемиа Сет чаши Паво 60 мл за ракија 6/1 CB0034
Slike Бохемиа Сет чаши Паво 60 мл за ракија 6/1 CB0034
Slike Бохемиа Сет чаши Паво 60 мл за ракија 6/1 CB0034

Бохемиа Сет чаши Паво 60 мл за ракија 6/1 CB0034

Ринелса Доо
560ДЕН

Боја:Транспарентна

Информации за испорака

Опис на производот

Бохемиа чашите се произведени од кристално стакло кое содржи Титаниум со кристална чистина и брилијантен сјај.Чашите од Бохемиа се лесни за оджување погодни и за миење во машина за садови

Спецификации

Бренд
Бохемиа

Карактеристики

Тип на производ
Чаши за духови
Боја на производот
Транспарентна
Материјал
Стакло

Ананас ID

Шифра на производот
B1GPRM7QT2

EAN /   код

EAN /   код
8593410934567
560ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

Бохемиа чашите се произведени од кристално стакло кое содржи Титаниум со кристална чистина и брилијантен сјај.Чашите од Бохемиа се лесни за оджување погодни и за миење во машина за садови

Спецификации

Бренд
Бохемиа

Карактеристики

Тип на производ
Чаши за духови
Боја на производот
Транспарентна
Материјал
Стакло

Ананас ID

Шифра на производот
B1GPRM7QT2

EAN /   код

EAN /   код
8593410934567

Можеби ќе ви се допадне

Мислиме дека навистина би ти се допаднале следните производи

Можеби ќе ви се допадне

Мислиме дека навистина би ти се допаднале следните производи

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.