ananas+ baner
ananas+ baner

Ананас + клуб

Ананас + клуб

Членството во Ананас + клубот ти нуди премиум поволности и ти овозоможува максимално корисничко искуство. Уживај во најголемиот шопинг мол, а на нет со повеќе од 100.000 производи и ексклузивни брендови на понуда!

Важно: Под пратка се подразбираат производи од еден продавач или од еден магацин. 

Како да станеш член на Ананас + клуб?

  • Регистрирај се
  • Зачувај ја платежната картичка на твојот профил
  • Реализирај го првото купување (на било кој износ) со користење на зачуваната платежна картичка

 

Условот за продолжување на членството е потрошени минимум 2.999 денари во период од 90 дена од зачленување во Ananas + клуб. 

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.