Корисничка поддршка

Знаеме колку е сериозно купувањето. Затоа е важно да имате одговори на сите можни и невозможни прашања. Имате проблем со вашата нарачка, не можете да направите нарачка или едноставно сте љубопитни да дознаете повеќе за понудата - грижата за корисници на Ananas е тука за вас!

Најчесто поставувани прашања
Contact us image

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.