Selected image for BRUDER BWORLD Противпожарна станица со пожарникар (4+)

BRUDER BWORLD Противпожарна станица со пожарникар (4+)

3.290 ДЕНЗаштеда 600 ДЕН
2.690ДЕН
Понудата важи од 16/06/2024 до 30/06/2024

Опис на производот

• Наменет за деца до 50 kg.
• Лед диоди на тркалцата.
• Сопирачка на задните тркала.
• 3 висини на регулирање на рачките: 70 ,76,82 cm.
• Меки гумени рачки за удобно возење.
• Димензии на производот: 56x70x22 cm.

Спецификации

Бренд
BRUDER BWORLD

Тежина и димензии

Тежина
0.5 kg

Ананас ID

Шифра на производот
AJ8SPZFUKV

EAN /   код

EAN /   код
AN5FUKPQHC
3.290 ДЕНЗаштеда 600 ДЕН
2.690ДЕН
Понудата важи од 16/06/2024 до 30/06/2024

Опис на производот

• Наменет за деца до 50 kg.
• Лед диоди на тркалцата.
• Сопирачка на задните тркала.
• 3 висини на регулирање на рачките: 70 ,76,82 cm.
• Меки гумени рачки за удобно возење.
• Димензии на производот: 56x70x22 cm.

Спецификации

Бренд
BRUDER BWORLD

Тежина и димензии

Тежина
0.5 kg

Ананас ID

Шифра на производот
AJ8SPZFUKV

EAN /   код

EAN /   код
AN5FUKPQHC
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.