Selected image for Чаша за сладолед јерба 35цл

Чаша за сладолед јерба 35цл

Електрометал
129ДЕН

Боја:Транспарентна

Опис на производот

Чаша за сладолед јерба 35цл

Спецификации

Бренд
ДРУГ БРЕНД

Тежина и димензии

Тежина
0.75 kg

Карактеристики

Боја на производот
Транспарентна

Ананас ID

Шифра на производот
97KPPQ7T23

EAN /   код

EAN /   код
8004360024463
129ДЕН

Опис на производот

Чаша за сладолед јерба 35цл

Спецификации

Бренд
ДРУГ БРЕНД

Тежина и димензии

Тежина
0.75 kg

Карактеристики

Боја на производот
Транспарентна

Ананас ID

Шифра на производот
97KPPQ7T23

EAN /   код

EAN /   код
8004360024463
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.