Slike DEWALT ексцентрична брусилка - брусилка DCW210N Соло жолта
Slike DEWALT ексцентрична брусилка - брусилка DCW210N Соло жолта
Slike DEWALT ексцентрична брусилка - брусилка DCW210N Соло жолта
Slike DEWALT ексцентрична брусилка - брусилка DCW210N Соло жолта
Slike DEWALT ексцентрична брусилка - брусилка DCW210N Соло жолта
Slike DEWALT ексцентрична брусилка - брусилка DCW210N Соло жолта
Slike DEWALT ексцентрична брусилка - брусилка DCW210N Соло жолта
Slike DEWALT ексцентрична брусилка - брусилка DCW210N Соло жолта
Slike DEWALT ексцентрична брусилка - брусилка DCW210N Соло жолта
Slike DEWALT ексцентрична брусилка - брусилка DCW210N Соло жолта
Slike DEWALT ексцентрична брусилка - брусилка DCW210N Соло жолта
Slike DEWALT ексцентрична брусилка - брусилка DCW210N Соло жолта

DEWALT ексцентрична брусилка - брусилка DCW210N Соло жолта

SBD
16.990ДЕН

Боја:Жолта

Информации за испорака

Опис на производот

Променлива брзина за да одговара на брзината на апликацијата. Текстурирана гумена рачка за поудобно брусење. Ниската висина ве приближува до работната површина за поголема контрола при брусењето. Моторот без четкички обезбедува долго време на работа. Заменлива подлога за брусење со 8 дупки со куки и јамки за брзо и лесно менување на хартијата. Ергономскиот дизајн го прави мелењето поудобно. Одличен противтежа со ниски вибрации. Спуштете ја сопирачката за зголемена ефикасност, безбедност и удобност.
Карактеристики:
• Напон: 18V
• Брзина без оптоварување: 8000-12000/мин
• Големина на орбитата: 2,6 mm
• Големина на хартија: 125 mm
• Тежина: 0,9 kg
Забелешка: Се испорачува без батерија и полнач

Спецификации

Бренд
DEWALT

Карактеристики

Тип на производ
Безжични брусилки
Боја на производот
Жолта
Опсег на брзина на центрифугирање
12000,0
Стресот
18
Дијаметар на дискот
125 mm
Максимален број на вртежи (мин-1)
12000

Ананас ID

Шифра на производот
Q35H2R9LOO

EAN /   код

EAN /   код
5035048711668
16.990ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

Променлива брзина за да одговара на брзината на апликацијата. Текстурирана гумена рачка за поудобно брусење. Ниската висина ве приближува до работната површина за поголема контрола при брусењето. Моторот без четкички обезбедува долго време на работа. Заменлива подлога за брусење со 8 дупки со куки и јамки за брзо и лесно менување на хартијата. Ергономскиот дизајн го прави мелењето поудобно. Одличен противтежа со ниски вибрации. Спуштете ја сопирачката за зголемена ефикасност, безбедност и удобност.
Карактеристики:
• Напон: 18V
• Брзина без оптоварување: 8000-12000/мин
• Големина на орбитата: 2,6 mm
• Големина на хартија: 125 mm
• Тежина: 0,9 kg
Забелешка: Се испорачува без батерија и полнач

Спецификации

Бренд
DEWALT

Карактеристики

Тип на производ
Безжични брусилки
Боја на производот
Жолта
Опсег на брзина на центрифугирање
12000,0
Стресот
18
Дијаметар на дискот
125 mm
Максимален број на вртежи (мин-1)
12000

Ананас ID

Шифра на производот
Q35H2R9LOO

EAN /   код

EAN /   код
5035048711668
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.