Slike DEWALT Електрична дупчалка DWD112S жолта
Slike DEWALT Електрична дупчалка DWD112S жолта

DEWALT Електрична дупчалка DWD112S жолта

SBD
8.490ДЕН

Боја:Жолта

Информации за испорака

Опис на производот

Електрична дупчалка со врвен квалитет може да служи за различни намени, за дупчење ѕидови, дрво или метал. Силна, сигурна и речиси нечувствителна при работа, електричната дупчалка е вклучена во поквалитетните. Електронска контрола, чак со единечна брзина од 10 mm, мек држач

Карактеристики:
• Моќност: 701 W
• Број на вртежи: 0 - 2500 вртежи во минута
• Вртежен момент: 10,9 Nm
Изведба на дупчење:
• Дрво: 25 mm
• Метал: 10 mm
• Дијаметар на стегање: 1 - 10 mm
• Чак: 1/2" x 20 UNF
• Тежина: 1,6 kg

Спецификации

Бренд
DEWALT

Технички детали

Боја на производот
Жолта
Тип
Електрична вежба

Изведба

Максимален вртежен момент
10.9 Nm
Ширина на чашката (мин.)
0.1 cm
Ширина на чашката (макс.)
1 cm
Опсег на брзина на центрифугирање
2500

Карактеристики

Тип на чак
1/2" x 20 UNF

Моќ

Излезна моќност
701 W

Ананас ID

Шифра на производот
AVIQ1JE5WN

EAN /   код

EAN /   код
5035048232620
8.490ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

Електрична дупчалка со врвен квалитет може да служи за различни намени, за дупчење ѕидови, дрво или метал. Силна, сигурна и речиси нечувствителна при работа, електричната дупчалка е вклучена во поквалитетните. Електронска контрола, чак со единечна брзина од 10 mm, мек држач

Карактеристики:
• Моќност: 701 W
• Број на вртежи: 0 - 2500 вртежи во минута
• Вртежен момент: 10,9 Nm
Изведба на дупчење:
• Дрво: 25 mm
• Метал: 10 mm
• Дијаметар на стегање: 1 - 10 mm
• Чак: 1/2" x 20 UNF
• Тежина: 1,6 kg

Спецификации

Бренд
DEWALT

Технички детали

Боја на производот
Жолта
Тип
Електрична вежба

Изведба

Максимален вртежен момент
10.9 Nm
Ширина на чашката (мин.)
0.1 cm
Ширина на чашката (макс.)
1 cm
Опсег на брзина на центрифугирање
2500

Карактеристики

Тип на чак
1/2" x 20 UNF

Моќ

Излезна моќност
701 W

Ананас ID

Шифра на производот
AVIQ1JE5WN

EAN /   код

EAN /   код
5035048232620
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.