Selected image for FARM POWERED BY WURTH Балкон сет - маса и 2 столици

FARM POWERED BY WURTH Балкон сет - маса и 2 столици

Würth
6.900 ДЕНЗаштеда 950 ДЕН
5.950ДЕН
Понудата важи од 20/04/2024 до 19/05/2024

Боја:Црна

Опис на производот

Димензии на маса: 80*67cm
Димензии на ногарки: 25*0,8cm
Калено стакло - дебелина: 5mm
Материјал: Ратан
Димензии на маса: 80*67cm
Димензии на ногарки: 25*0,8cm
Боја: Темно сива

Спецификации

Бренд
FARM POWERED BY WURTH

Тежина и димензии

Тежина
31 kg

Карактеристики

Тип на производ
Градинарски маси
Боја на производот
Црна

Ананас ID

Шифра на производот
GEAMGNXB8J

EAN /   код

EAN /   код
8606010347382
6.900 ДЕНЗаштеда 950 ДЕН
5.950ДЕН
Понудата важи од 20/04/2024 до 19/05/2024

Опис на производот

Димензии на маса: 80*67cm
Димензии на ногарки: 25*0,8cm
Калено стакло - дебелина: 5mm
Материјал: Ратан
Димензии на маса: 80*67cm
Димензии на ногарки: 25*0,8cm
Боја: Темно сива

Спецификации

Бренд
FARM POWERED BY WURTH

Тежина и димензии

Тежина
31 kg

Карактеристики

Тип на производ
Градинарски маси
Боја на производот
Црна

Ананас ID

Шифра на производот
GEAMGNXB8J

EAN /   код

EAN /   код
8606010347382
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.