Slike FESTA Насаден клуч crv 1/2" 13mm
Slike FESTA Насаден клуч crv 1/2" 13mm

FESTA Насаден клуч crv 1/2" 13mm

Електрометал
70ДЕН

Боја:Сива

Информации за испорака

Опис на производот

Квалитетен приклучок FESTA (орев). Изработен од хром-ванадиум челик.

Спецификации

Бренд
FESTA

Технички детали

Боја на производот
Сива

Ананас ID

Шифра на производот
OOWRTJETIV

EAN /   код

EAN /   код
8590804019183
70ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

Квалитетен приклучок FESTA (орев). Изработен од хром-ванадиум челик.

Спецификации

Бренд
FESTA

Технички детали

Боја на производот
Сива

Ананас ID

Шифра на производот
OOWRTJETIV

EAN /   код

EAN /   код
8590804019183
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.