Selected image for FESTA Продолжеток за насаден клуч crv 1/2" 75mm

FESTA Продолжеток за насаден клуч crv 1/2" 75mm

126ДЕН

Боја:Сива

Опис на производот

Продолжеток FESTA е изработен од хром челик ванадиум. Полирана површина со похромирање. Само за рачна употреба.

Спецификации

Бренд
FESTA

Тежина и димензии

Тежина
0.47 kg

Технички детали

Боја на производот
Сива

Ананас ID

Шифра на производот
KLRRTC09WJ

EAN /   код

EAN /   код
8590804051978
126ДЕН

Опис на производот

Продолжеток FESTA е изработен од хром челик ванадиум. Полирана површина со похромирање. Само за рачна употреба.

Спецификации

Бренд
FESTA

Тежина и димензии

Тежина
0.47 kg

Технички детали

Боја на производот
Сива

Ананас ID

Шифра на производот
KLRRTC09WJ

EAN /   код

EAN /   код
8590804051978
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.