Slike GELITA Kолаген ch alpha плус 30 ампули
Slike GELITA Kолаген ch alpha плус 30 ампули

GELITA Kолаген ch alpha плус 30 ампули

ПЗУ Аптека Полин
3.260ДЕН

Боја:Без боја

Информации за испорака

Опис на производот

НОВА ФОРМУЛА со екстракт од шипка која делува антиинфламаторно.
CH-Alpha Plus e погоден за активни луѓе, спортисти, луѓе со прекумерна тежина, како и постари.
ЗА ЗГОЛЕМЕНА АКТИВНОСТ И НАМАЛЕНИ БОЛКИ ВО ЗГЛОБОВИТЕ.
Содржи FORTIGEL, биоактивен колагенски пептид кој се складира во ‘рскавицата и ја подобрува нејзината регенерација и екстракт од шипинка кој има анти-воспалително дејство и влијае брзо за намалување на болката.

Спецификации

Бренд
GELITA

Карактеристики

Боја на производот
Без боја
Пол
Унисекс

Ананас ID

Шифра на производот
N7B4KKDIJY

EAN /   код

EAN /   код
AN61QTCWE1
3.260ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

НОВА ФОРМУЛА со екстракт од шипка која делува антиинфламаторно.
CH-Alpha Plus e погоден за активни луѓе, спортисти, луѓе со прекумерна тежина, како и постари.
ЗА ЗГОЛЕМЕНА АКТИВНОСТ И НАМАЛЕНИ БОЛКИ ВО ЗГЛОБОВИТЕ.
Содржи FORTIGEL, биоактивен колагенски пептид кој се складира во ‘рскавицата и ја подобрува нејзината регенерација и екстракт од шипинка кој има анти-воспалително дејство и влијае брзо за намалување на болката.

Спецификации

Бренд
GELITA

Карактеристики

Боја на производот
Без боја
Пол
Унисекс

Ананас ID

Шифра на производот
N7B4KKDIJY

EAN /   код

EAN /   код
AN61QTCWE1
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.