Slike INTERTREND Саксија 13 см аризона розе орхидеја
Slike INTERTREND Саксија 13 см аризона розе орхидеја

INTERTREND Саксија 13 см аризона розе орхидеја

Меркур
345ДЕН

Боја:Розева

Информации за испорака

Опис на производот

INTERTREND Саксија 13 см аризона розе орхидеја

Спецификации

Бренд
INTERTREND

Карактеристики

Тип на производ
Саксии
Боја на производот
Розева

Ананас ID

Шифра на производот
GJP80327FQ

EAN /   код

EAN /   код
383003162988
345ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

INTERTREND Саксија 13 см аризона розе орхидеја

Спецификации

Бренд
INTERTREND

Карактеристики

Тип на производ
Саксии
Боја на производот
Розева

Ананас ID

Шифра на производот
GJP80327FQ

EAN /   код

EAN /   код
383003162988
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.