Slike INTERTREND Саксија 13 см аризона зелена орхидеја
Slike INTERTREND Саксија 13 см аризона зелена орхидеја

INTERTREND Саксија 13 см аризона зелена орхидеја

Меркур
330ДЕН

Боја:Зелена

Информации за испорака

Опис на производот

INTERTREND Саксија 13 см аризона зелена орхидеја

Спецификации

Бренд
INTERTREND

Карактеристики

Тип на производ
Саксии
Боја на производот
Зелена

Ананас ID

Шифра на производот
FCD805O3CI

EAN /   код

EAN /   код
383003162918
330ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

INTERTREND Саксија 13 см аризона зелена орхидеја

Спецификации

Бренд
INTERTREND

Карактеристики

Тип на производ
Саксии
Боја на производот
Зелена

Ананас ID

Шифра на производот
FCD805O3CI

EAN /   код

EAN /   код
383003162918
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.