Slike ISKRA Бензинска косилка hg51smh-b
Slike ISKRA Бензинска косилка hg51smh-b

ISKRA Бензинска косилка hg51smh-b

Krusel
23.490ДЕН

Боја:Црна

Информации за испорака

Опис на производот

• Волумен на моторот: 173 cm3
• моќност: 3,2 kW
• Брзина во мирување: 2800 вртежи во минута
• Тип на моторот: OHV ЧЕТИРИ ТАКТЕН
• Воздушно ладење на моторот
• режим на возење: самоодна
• Капацитет на резервоарот за гориво: 1,2 L
• Капацитет на резервоарот за нафта: 0,6 L
• Прилагодлива висина на сечење: 25-80 mm
• 8 позиции за прилагодување на висината (централно)
• Максимална ширина на сечењето: 510 mm
• тркала на лежиште: • Преден 178 мм • Заден 254 mm
• Обем на корпа за трева: 62L
• За тревници до: 1600 м²

Спецификации

Бренд
Iskra

Технички детали

Боја на производот
Црна

Ананас ID

Шифра на производот
FZC9BNW71I

EAN /   код

EAN /   код
3830042567943
23.490ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

• Волумен на моторот: 173 cm3
• моќност: 3,2 kW
• Брзина во мирување: 2800 вртежи во минута
• Тип на моторот: OHV ЧЕТИРИ ТАКТЕН
• Воздушно ладење на моторот
• режим на возење: самоодна
• Капацитет на резервоарот за гориво: 1,2 L
• Капацитет на резервоарот за нафта: 0,6 L
• Прилагодлива висина на сечење: 25-80 mm
• 8 позиции за прилагодување на висината (централно)
• Максимална ширина на сечењето: 510 mm
• тркала на лежиште: • Преден 178 мм • Заден 254 mm
• Обем на корпа за трева: 62L
• За тревници до: 1600 м²

Спецификации

Бренд
Iskra

Технички детали

Боја на производот
Црна

Ананас ID

Шифра на производот
FZC9BNW71I

EAN /   код

EAN /   код
3830042567943
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.