Selected image for KAPPA Socks Ts Logo Alex 3/1 бело

KAPPA Socks Ts Logo Alex 3/1 бело

D Sport
390ДЕН

Боја:Црна

Големина

Опис на производот

Опис на производот:
• Состав на суровина: Цврста боја: 69% Памук, 16% полиестер, 12% полиамид, 3% еластин; Шарена: 48% памук, 37% полиестер, 12% полиамид, 3% еластин
• Смалување при одржување: По должината 5%; По ширина до 5%

Спецификации

Бренд
Kappa

Тежина и димензии

Тежина
0.63 kg

Карактеристики

Боја на производот
Црна
Пол
Унисекс
Големина
39-42

Ананас ID

Шифра на производот
SHCOVDXWLQ

EAN /   код

EAN /   код
8032667568915
390ДЕН

Опис на производот

Опис на производот:
• Состав на суровина: Цврста боја: 69% Памук, 16% полиестер, 12% полиамид, 3% еластин; Шарена: 48% памук, 37% полиестер, 12% полиамид, 3% еластин
• Смалување при одржување: По должината 5%; По ширина до 5%

Спецификации

Бренд
Kappa

Тежина и димензии

Тежина
0.63 kg

Карактеристики

Боја на производот
Црна
Пол
Унисекс
Големина
39-42

Ананас ID

Шифра на производот
SHCOVDXWLQ

EAN /   код

EAN /   код
8032667568915
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.