Slike KIKKA BOO Чинија силиконска
Slike KIKKA BOO Чинија силиконска

KIKKA BOO Чинија силиконска

Loco Croco
760 ДЕНЗаштеда 152 ДЕН
608ДЕН
Понудата важи од 01/03/2024 до 30/03/2024

Боја:Тиркиз

Информации за испорака

Опис на производот

• Еден од омилените и најзабавни моменти со децата е јадењето, но не секогаш е така лесно.
• Сетот вклучува сад, лажица, виљушка, чинија и соодветен капак.
• Капакот има засеци за да можат да се стават виљушката и лажицата. • Нелизгачкиот слој на чинијата овозможува стабилност на масата.
• Лесно се отвара и затвара.
• Без БПА.
• Капацитет на чинијата 700 ml.
• Наменет за деца над 6 месеци.
• Димензии на производот: 20x14x9 cm.

Спецификации

Бренд
KIKKA BOO

Карактеристики

Боја на производот
Тиркиз
Пол
Унисекс

Ананас ID

Шифра на производот
I80FVMDGKG

EAN /   код

EAN /   код
ANNLCVQHQF
760 ДЕНЗаштеда 152 ДЕН
608ДЕН
Понудата важи од 01/03/2024 до 30/03/2024

Информации за испорака

Опис на производот

• Еден од омилените и најзабавни моменти со децата е јадењето, но не секогаш е така лесно.
• Сетот вклучува сад, лажица, виљушка, чинија и соодветен капак.
• Капакот има засеци за да можат да се стават виљушката и лажицата. • Нелизгачкиот слој на чинијата овозможува стабилност на масата.
• Лесно се отвара и затвара.
• Без БПА.
• Капацитет на чинијата 700 ml.
• Наменет за деца над 6 месеци.
• Димензии на производот: 20x14x9 cm.

Спецификации

Бренд
KIKKA BOO

Карактеристики

Боја на производот
Тиркиз
Пол
Унисекс

Ананас ID

Шифра на производот
I80FVMDGKG

EAN /   код

EAN /   код
ANNLCVQHQF
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.