Selected image for KIKKA BOO Чинија Со Лажичка Минт

KIKKA BOO Чинија Со Лажичка Минт

360ДЕН

Боја:Мента

Опис на производот

ЧИНИЈА СО ЛАЖИЧКА МИНТ КИКАБУ
• Еден од омилените и најзабавни моменти со децата е јадењето, но не секогаш е така лесно.
• Сетот вклучува чинија и лажичка.
• Лесно се отвара и затвара.
• Без БПА.
• Наменет за деца над 6 месеци.

Спецификации

Бренд
KIKKA BOO

Тежина и димензии

Тежина
0.35 kg

Карактеристики

Боја на производот
Мента
Пол
Унисекс
Возраст
6+ месеци
Без БПА
Да

Ананас ID

Шифра на производот
S1GORN3J2N

EAN /   код

EAN /   код
ANW3WVCZTG
360ДЕН

Опис на производот

ЧИНИЈА СО ЛАЖИЧКА МИНТ КИКАБУ
• Еден од омилените и најзабавни моменти со децата е јадењето, но не секогаш е така лесно.
• Сетот вклучува чинија и лажичка.
• Лесно се отвара и затвара.
• Без БПА.
• Наменет за деца над 6 месеци.

Спецификации

Бренд
KIKKA BOO

Тежина и димензии

Тежина
0.35 kg

Карактеристики

Боја на производот
Мента
Пол
Унисекс
Возраст
6+ месеци
Без БПА
Да

Ананас ID

Шифра на производот
S1GORN3J2N

EAN /   код

EAN /   код
ANW3WVCZTG
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.