Selected image for KIKKA BOO Едукативна книга со глодалка брд теилс

KIKKA BOO Едукативна книга со глодалка брд теилс

Loco Croco
520ДЕН

Боја:Шарена

Опис на производот

ЕДУКАТИВНА КНИГА СО ГЛОДАЛКА БРД ТЕИЛС КИКАБУ
• МЕКА едукативна книга безбедна за одвлекување на вниманието на вашето дете.
• Производот содржи и глодалка за нежните непца на дечињата.
• Состав: 100% полиестер.
• Димензии на производот: 18x15x3cm.

Спецификации

Бренд
KIKKA BOO

Карактеристики

Боја на производот
Шарена
Пол
Унисекс

Ананас ID

Шифра на производот
YP2OR8VFN5

EAN /   код

EAN /   код
ANK4ZVCYU2
520ДЕН

Опис на производот

ЕДУКАТИВНА КНИГА СО ГЛОДАЛКА БРД ТЕИЛС КИКАБУ
• МЕКА едукативна книга безбедна за одвлекување на вниманието на вашето дете.
• Производот содржи и глодалка за нежните непца на дечињата.
• Состав: 100% полиестер.
• Димензии на производот: 18x15x3cm.

Спецификации

Бренд
KIKKA BOO

Карактеристики

Боја на производот
Шарена
Пол
Унисекс

Ананас ID

Шифра на производот
YP2OR8VFN5

EAN /   код

EAN /   код
ANK4ZVCYU2
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.