Selected image for KIKKA BOO Подлога за Бањање Nubo Desert
Ново

KIKKA BOO Подлога за Бањање Nubo Desert

Loco Croco
1.190 ДЕНЗаштеда 200 ДЕН
990ДЕН
Понудата важи од 17/05/2024 до 31/05/2024

Опис на производот

• Оваа подлога овозможува да го избањате вашето бебе поудобно и побезбедно.
• Подлогата се прикачува на коритото со пластичните спојувалки поставени на подлогата.
• Димензии на производот: 45x33x3 cm.

Спецификации

Бренд
KIKKA BOO

Тежина и димензии

Тежина
1 kg

Ананас ID

Шифра на производот
OVXSBJNC34

EAN /   код

EAN /   код
ANN9L2B8YF
1.190 ДЕНЗаштеда 200 ДЕН
990ДЕН
Понудата важи од 17/05/2024 до 31/05/2024

Опис на производот

• Оваа подлога овозможува да го избањате вашето бебе поудобно и побезбедно.
• Подлогата се прикачува на коритото со пластичните спојувалки поставени на подлогата.
• Димензии на производот: 45x33x3 cm.

Спецификации

Бренд
KIKKA BOO

Тежина и димензии

Тежина
1 kg

Ананас ID

Шифра на производот
OVXSBJNC34

EAN /   код

EAN /   код
ANN9L2B8YF
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.