Selected image for KIKKA BOO Шише Тритан Вит Ме Плаво 300Мл
Ново

KIKKA BOO Шише Тритан Вит Ме Плаво 300Мл

Loco Croco
590 ДЕНЗаштеда 100 ДЕН
490ДЕН
Понудата важи од 17/05/2024 до 31/05/2024

Боја:Сина

Опис на производот

• Цврст отвор кој не пропушта течности. Одличен против мокрење на облеката.
• Широк отвор за полнење и чистење.
• Пластични рачки за поудобно држење на шишето.
• Мека силиконска цевка.
• Капак кој ја одржува цевката циста.
• Капацитет до 300 ml.

Спецификации

Бренд
KIKKA BOO

Тежина и димензии

Тежина
1 kg
Волумен
300 ml

Карактеристики

Боја на производот
Сина

Ананас ID

Шифра на производот
JLXSBBO3N1

EAN /   код

EAN /   код
ANPBL2BDYZ
590 ДЕНЗаштеда 100 ДЕН
490ДЕН
Понудата важи од 17/05/2024 до 31/05/2024

Опис на производот

• Цврст отвор кој не пропушта течности. Одличен против мокрење на облеката.
• Широк отвор за полнење и чистење.
• Пластични рачки за поудобно држење на шишето.
• Мека силиконска цевка.
• Капак кој ја одржува цевката циста.
• Капацитет до 300 ml.

Спецификации

Бренд
KIKKA BOO

Тежина и димензии

Тежина
1 kg
Волумен
300 ml

Карактеристики

Боја на производот
Сина

Ананас ID

Шифра на производот
JLXSBBO3N1

EAN /   код

EAN /   код
ANPBL2BDYZ
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.