Selected image for KIKKA BOO Тротинет Bonbon 4 во 1 Минт
Ново

KIKKA BOO Тротинет Bonbon 4 во 1 Минт

Loco Croco
3.190 ДЕНЗаштеда 300 ДЕН
2.890ДЕН
Понудата важи од 17/05/2024 до 31/05/2024

Боја:Зелена

Опис на производот

• Го следи растот на детето.
• Наменет за деца до 25 kg кога се користи седиштето.
• Наменет за деца до 50 kg кога се користи како тротинет без седиште.
• Седиштето се поставува на 3 висини.
• Алуминиумска рачка, се подесува вo 3 висинa: 68, 72, 77.
• Силиконски тркала.
• При движење тркалата светат.
• Плоча против лизгање.
• Димензии на производот: 54x68x25 cm.

Спецификации

Бренд
KIKKA BOO

Тежина и димензии

Тежина
5 kg

Карактеристики

Боја на производот
Зелена
Материјал
Алуминиум, силикон
Други карактеристики
54x68x25 cm.

Ананас ID

Шифра на производот
5OXSB22E2N

EAN /   код

EAN /   код
ANV9L2BMNG
3.190 ДЕНЗаштеда 300 ДЕН
2.890ДЕН
Понудата важи од 17/05/2024 до 31/05/2024

Опис на производот

• Го следи растот на детето.
• Наменет за деца до 25 kg кога се користи седиштето.
• Наменет за деца до 50 kg кога се користи како тротинет без седиште.
• Седиштето се поставува на 3 висини.
• Алуминиумска рачка, се подесува вo 3 висинa: 68, 72, 77.
• Силиконски тркала.
• При движење тркалата светат.
• Плоча против лизгање.
• Димензии на производот: 54x68x25 cm.

Спецификации

Бренд
KIKKA BOO

Тежина и димензии

Тежина
5 kg

Карактеристики

Боја на производот
Зелена
Материјал
Алуминиум, силикон
Други карактеристики
54x68x25 cm.

Ананас ID

Шифра на производот
5OXSB22E2N

EAN /   код

EAN /   код
ANV9L2BMNG
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.