Selected image for LATTAFA Qaed Al Fursan Парфимирана Вода 90 ml

LATTAFA Qaed Al Fursan Парфимирана Вода 90 ml

FRAGRANCE
1.730 ДЕНЗаштеда 104 ДЕН
1.626ДЕН
Понудата важи од 23/05/2024 до 16/06/2024

Опис на производот

Qaed Al Fursan од Lattafa Perfumes е ароматичен мирис за жени и мажи, претставен во 2016 година. Етеричен и дрвенест мирис кој се отвора со ноти на уд и мошус.
Мирисни ноти

Горни: Saffron, Pineapple
Средни: Jasmine, Fir balsam
Основни: Oud, Cedarwood, Amber

Спецификации

Бренд
LATTAFA

Тежина и димензии

Тежина
0.2 kg

Карактеристики

Пол
Машки

Ананас ID

Шифра на производот
AYP3FX2G5S

EAN /   код

EAN /   код
6291107455365
1.730 ДЕНЗаштеда 104 ДЕН
1.626ДЕН
Понудата важи од 23/05/2024 до 16/06/2024

Опис на производот

Qaed Al Fursan од Lattafa Perfumes е ароматичен мирис за жени и мажи, претставен во 2016 година. Етеричен и дрвенест мирис кој се отвора со ноти на уд и мошус.
Мирисни ноти

Горни: Saffron, Pineapple
Средни: Jasmine, Fir balsam
Основни: Oud, Cedarwood, Amber

Спецификации

Бренд
LATTAFA

Тежина и димензии

Тежина
0.2 kg

Карактеристики

Пол
Машки

Ананас ID

Шифра на производот
AYP3FX2G5S

EAN /   код

EAN /   код
6291107455365
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.