Selected image for MISSHA Гел за тело Hot Burning Body Gel 200мл.

MISSHA Гел за тело Hot Burning Body Gel 200мл.

Elloxy
630ДЕН

Опис на производот

Опис
Missha Hot Burning Body Gel е гел за тело за создавање цврста, затегната кожа и совршена убава линија на телото. Гелот го обликува телото и помага при губење на еластичноста и опуштена кожа. За областите на загриженост, вклучувајќи ги надлактиците, стомакот, половината, колковите и бутовите. Гелот содржи екстракти од алги и горчлив портокал, зелен чај, ментол и капсаицин кои даваат освежување, ладење и овозможуваат да се создаде тенка силуета на телото со враќање на еластичноста на кожата.
Лесен и смирувачки гел кој ги прави несаканите маснотии помазни и потенки. На крајот создава мазна и еластична кожа. Екстрактот од горчлив портокал ја контролира непотребната влажност, правејќи ја кожата мазна, затегната и еластична.
Пакување: 200мл.
Начин на употреба
Масирајте по телото, нанесувајќи повеќе на места со вишок маснотии или целулит. Нанесете на сува кожа. Вежбањето по апликација ќе даде поефикасни резултати. Кожата може да стане црвена по нанесувањето поради состојките кои функционираат за ефектот на загревање.

Спецификации

Бренд
MISSHA

Тежина и димензии

Тежина
0.35 kg

Ананас ID

Шифра на производот
TUG2KZ1E4A

EAN /   код

EAN /   код
ANQWKOIJYT
630ДЕН

Опис на производот

Опис
Missha Hot Burning Body Gel е гел за тело за создавање цврста, затегната кожа и совршена убава линија на телото. Гелот го обликува телото и помага при губење на еластичноста и опуштена кожа. За областите на загриженост, вклучувајќи ги надлактиците, стомакот, половината, колковите и бутовите. Гелот содржи екстракти од алги и горчлив портокал, зелен чај, ментол и капсаицин кои даваат освежување, ладење и овозможуваат да се создаде тенка силуета на телото со враќање на еластичноста на кожата.
Лесен и смирувачки гел кој ги прави несаканите маснотии помазни и потенки. На крајот создава мазна и еластична кожа. Екстрактот од горчлив портокал ја контролира непотребната влажност, правејќи ја кожата мазна, затегната и еластична.
Пакување: 200мл.
Начин на употреба
Масирајте по телото, нанесувајќи повеќе на места со вишок маснотии или целулит. Нанесете на сува кожа. Вежбањето по апликација ќе даде поефикасни резултати. Кожата може да стане црвена по нанесувањето поради состојките кои функционираат за ефектот на загревање.

Спецификации

Бренд
MISSHA

Тежина и димензии

Тежина
0.35 kg

Ананас ID

Шифра на производот
TUG2KZ1E4A

EAN /   код

EAN /   код
ANQWKOIJYT
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.