Slike NAVA Ѓезве ацер 220 мл
Slike NAVA Ѓезве ацер 220 мл

NAVA Ѓезве ацер 220 мл

Меркур
240ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

Нава ѓезве од серијата АЦЕР за сервирање на топли напитоци.

Спецификации

Бренд
Nava

Ананас ID

Шифра на производот
XFATP4PWGK

EAN /   код

EAN /   код
520574608759
240ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

Нава ѓезве од серијата АЦЕР за сервирање на топли напитоци.

Спецификации

Бренд
Nava

Ананас ID

Шифра на производот
XFATP4PWGK

EAN /   код

EAN /   код
520574608759
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.