Slike NAVA Нож терестриал со дрвена рачка 8.7 см
Slike NAVA Нож терестриал со дрвена рачка 8.7 см

NAVA Нож терестриал со дрвена рачка 8.7 см

Меркур
99ДЕН

Боја:Крем

Информации за испорака

Опис на производот

Nava нож терестриал со дрвена рачка 8.7 см

Спецификации

Бренд
Nava

Карактеристики

Тип на производ
Кујнски ножеви
Боја на производот
Крем

Ананас ID

Шифра на производот
L39181K2TQ

EAN /   код

EAN /   код
520574613264
99ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

Nava нож терестриал со дрвена рачка 8.7 см

Спецификации

Бренд
Nava

Карактеристики

Тип на производ
Кујнски ножеви
Боја на производот
Крем

Ананас ID

Шифра на производот
L39181K2TQ

EAN /   код

EAN /   код
520574613264
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.