Slike NAVA Тенџере таурус со капак нелеплив камен 28цм
Slike NAVA Тенџере таурус со капак нелеплив камен 28цм

NAVA Тенџере таурус со капак нелеплив камен 28цм

Меркур
1.839ДЕН

Боја:Црвена

Информации за испорака

Опис на производот

Изработен е од алуминиум, внатре има петслоен гранитен слој. На дното има челична индукциска влошка. Опремен со стаклен капак. Садот е дизајниран да издржи нагли промени во температурата.Петслојната гранитна обвивка е нелеплива, отпорна на гребење и топлина. Благодарение на него ќе подготвиме вкусни и здрави јадења чии состојки го задржуваат автентичниот вкус и нутритивните вредности. Совршен за готвење и динстање. Идеален за подготовка на оброци во едно тенџере. Погоден за гасни, електрични, керамички, халогени и индукциски шпорети. Погоден за перење во машина за садови. Димензија: 28цм

Спецификации

Бренд
Nava

Карактеристики

Тип на производ
Повеќенаменски саксии
Боја на производот
Црвена

Ананас ID

Шифра на производот
0VASPERBES

EAN /   код

EAN /   код
520574608721
1.839ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

Изработен е од алуминиум, внатре има петслоен гранитен слој. На дното има челична индукциска влошка. Опремен со стаклен капак. Садот е дизајниран да издржи нагли промени во температурата.Петслојната гранитна обвивка е нелеплива, отпорна на гребење и топлина. Благодарение на него ќе подготвиме вкусни и здрави јадења чии состојки го задржуваат автентичниот вкус и нутритивните вредности. Совршен за готвење и динстање. Идеален за подготовка на оброци во едно тенџере. Погоден за гасни, електрични, керамички, халогени и индукциски шпорети. Погоден за перење во машина за садови. Димензија: 28цм

Спецификации

Бренд
Nava

Карактеристики

Тип на производ
Повеќенаменски саксии
Боја на производот
Црвена

Ананас ID

Шифра на производот
0VASPERBES

EAN /   код

EAN /   код
520574608721
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.