Slike Навлака за перница 50х70(2 ком)
Slike Навлака за перница 50х70(2 ком)

Навлака за перница 50х70(2 ком)

Меркур
300ДЕН

Боја:Крем

Информации за испорака

Опис на производот

• Изработена од 50 % памук и 50% полиестер. Составот му овозможува на телото да дише, а допирот со телото го прават значително попријатен. Лесно се одржува и се пере во машина.
• Постојаност на боите.
• Неалергиски.
• Димензија 50х70см
• 2 парчиња во пакување

Спецификации

Бренд
ДРУГ БРЕНД

Карактеристики

Тип на производ
Ќебиња
Боја на производот
Крем

Ананас ID

Шифра на производот
Y0X7DR5YKY

EAN /   код

EAN /   код
531999091541
300ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

• Изработена од 50 % памук и 50% полиестер. Составот му овозможува на телото да дише, а допирот со телото го прават значително попријатен. Лесно се одржува и се пере во машина.
• Постојаност на боите.
• Неалергиски.
• Димензија 50х70см
• 2 парчиња во пакување

Спецификации

Бренд
ДРУГ БРЕНД

Карактеристики

Тип на производ
Ќебиња
Боја на производот
Крем

Ананас ID

Шифра на производот
Y0X7DR5YKY

EAN /   код

EAN /   код
531999091541
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.