Slike Новогодишни сијалички жица 64 лед каскадни мулти
Slike Новогодишни сијалички жица 64 лед каскадни мулти

Новогодишни сијалички жица 64 лед каскадни мулти

Меркур
450 ДЕНЗаштеда 68 ДЕН
382ДЕН
Понудата важи од 07/12/2023 до 11/12/2023

Боја:Сива

Информации за испорака

Опис на производот

Нг сијалички жица 64 лед каскадни мулти

Спецификации

Бренд
ДРУГ БРЕНД

Карактеристики

Боја на производот
Сива

Ананас ID

Шифра на производот
JSH60FKLF6

EAN /   код

EAN /   код
871129545287
450 ДЕНЗаштеда 68 ДЕН
382ДЕН
Понудата важи од 07/12/2023 до 11/12/2023

Информации за испорака

Опис на производот

Нг сијалички жица 64 лед каскадни мулти

Спецификации

Бренд
ДРУГ БРЕНД

Карактеристики

Боја на производот
Сива

Ананас ID

Шифра на производот
JSH60FKLF6

EAN /   код

EAN /   код
871129545287
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.